ÇALIŞMA ALANLARIMIZ
Anka Yap-Sat
Konut sektöründe gerçekleştireceğimiz daha birçok proje, üstleneceğimiz önemli görevler var. Konforlu, güvenli, kaliteli inşaatlar yaparken; insana ve çevreye saygılı hareket ediyoruz.Deneyimlerimizden faydalanarak toplumun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup daha iyiye, daha güzele ulaşarak müşterilerimizin hayat kalitesini ve konforunu yükseltmeyi diliyoruz.

Teknolojik gelişmeleri takip ederek değişimi yakalıyor, kaliteden ödün vermeden doğru fiyatlı yaşam alanları yaratıp; doğaya, insana, çevreye katkı sağlamayı ön planda tutuyoruz. Şu an da devam eden PARK 1 ve PARK2 Projelerimiz ile Kayseri’de İnşaat Sektöründe bir farklılık oluşturmayı istiyoruz. Şehrin koşturması içinde her gün kaybolurken, hayatın getirdikleri her an daha da monotonlaşırken, kendine ve zevklerine vakit ayırmak bu kadar zorlaşmışken Anka İnşaat ile yaşamdaki farklılığı hissedin. En mutlu anların yaşandığı huzurlu bir yaşam alanları sunan projelerimizde Şehrin tüm karmaşasına direnen, sakin bir hayat sürmek isteyenlerin büyülü dünyası ile tanışın. Farklı yaşamların ortak bir duyguyla olan buluşma noktasını Anka İnşaat ile keşfedin.

Anka İnşaat sizi projelerin konumuyla da bir adım ileri taşıyor.Zamanın gerektirdiği değişikliklerle yenileyen kesintisiz müşteri memnuniyeti sağlayarak nitelikli ve deneyimli iş gücü kullanarak ,kaliteyi, hayatı kolaylaştıran ve doğayı koruyan unsurları ön planda tutup, konforun yaşamın gerçeği olduğunu benimseyen, yüksek teknolojiyle insan gereksinimlerini her zaman buluşturan, detaycılığı ve kusursuzluğu ilke olarak benimseyen dinamikleri misyon olarak edinmiş bir firma olarak sektöründe yükselerek ilerlemektedir.
ANKA BİNA YAPI İNŞAAT LTD.ŞTİ

Adres: Kalpaklıoğlu Mah. Yenisu Sok. Dünya İş Merkezi B Blok
Kat 10 No: 40/37 Melikgazi - KAYSERİ

Telefon & Faks: +90 352 231 2138

E-mail: info@ankabina.com