ÇALIŞMA ALANLARIMIZ
Anka Taahhüt
İnşaat sektöründe yaklaşık 2004 yılından bu yana resmi kurum ve kuruluşların taahhüt işlerini yapan firmamız şirketimiz genel olarak konut ve işyeri inşaatları yapmaktadır. Uzman kadrosu ve teknolojik donanımıyla müşterileri için ideal sektörel çözümler üretmektedir.

10 yıldır faaliyet gösteren Anka yarattığı işgücü, oluşturduğu katma değer, GSMH içindeki payı ile inşaat sektörü ülke ekonomimiz içinde çok önemli bir yere sahiptir. Sektöründe Kayseri ve çevresinde birçok projenin anahtar teslimi kuruluşunu projelendirmiş ve uygulamıştır. 

Sahip olduğu kalifiye işgücü ve modern makine-teçhizat parkı ile hızlı ve kaliteli işlere imza atabilmesi Anka’yı sektörün aranan firmalarından biri yapmaktadır. Türkiye’nin geleceğine katkı sağlayacak projelerde yer alan Anka; birçoğu devlet yatırımı olan önemli yatırımlar gerçekleştirmekte, yarattığı istihdam ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır .Ülkemizin 2023 yılında dünyanın ilk 10 büyük ekonomi içinde olma hedefine ulaşmasında kuşkusuz inşaat sektörünün büyük rolü olacaktır.

Ülke ekonomimize bu denli katkısı olan inşaat sektörünün ilerlemesinde(gelişmesinde) özel sektörün üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi çok önemlidir.

Anka İnşaat olarak,bu sorumluluğun bilinciyle, 10 yıl önce başladığımız yolculukta her bir projemizin bir öncekinden daha iyi olması için var gücümüzle çalıştık.Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da kendimizi sürekli yenileyerek sektörde önemli projelerde yer almaya devam edeceğiz.Anka İnşaat 10 yıllık deneyimini günümüz çağdaş mimarisi ile birleştirerek, mimarinin en güzel örneklerini yansıtan birçok yapının altına adını yazdırmıştır.
ANKA BİNA YAPI İNŞAAT LTD.ŞTİ

Adres: Kalpaklıoğlu Mah. Yenisu Sok. Dünya İş Merkezi B Blok
Kat 10 No: 40/37 Melikgazi - KAYSERİ

Telefon & Faks: +90 352 231 2138

E-mail: info@ankabina.com